Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Reaktywacja AVERI ? Czy ktoś wie , czy ktoś słyszał?


NogrixD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , zakładam ten temat aby dowiedzieć się czy ma ktoś jakieś info co do serwera AveriaMT2.

Był to serwer który startował około miesiaca temu , był bardzo fajny , popularny bodajże około 500-600 graczy.

Grało sie naprawde fajnie , tylko były małe braki ale oczywiscie administracja starała sie je jakos ogarnać. 

Była sprzeczka w teamie , poszła navia itd.. Serwer zamkniety.

 

Jeden własciciel został , drugi miał robic reaktywacje ( Osoba która robiła pliki ) i teraz pytanie do was...

Forum działa , jakieś info tam jest ale 5 przez 10... 

 

Czy mozna jakies info ?

Opublikowano

Graczy było 900 ponad ;-)

 

Co do reaktywacji - AslanMT2. Asek robi serwer, ja zajmuje sie formalnościami. Niedługo startujemy w tym tygodniu prawdopodobnie bedzie prezentacja. Wiecej u nas na fb /aslanmt2pl

 

 

Jak masz pytania - Wal smiało ;-)

Opublikowano

Graczy było 900 ponad ;-)

 

Co do reaktywacji - AslanMT2. Asek robi serwer, ja zajmuje sie formalnościami. Niedługo startujemy w tym tygodniu prawdopodobnie bedzie prezentacja. Wiecej u nas na fb /aslanmt2pl

 

 

Jak masz pytania - Wal smiało ;-)

zobaczymy czy prawdopodobnie bedzie prezka bo juz mieliscie go odpalic tydzien czy  2 tyg temu w piatek mieliscie dodac doungeony i biola a tu dupa

ZjedzSkretaCzlowiek

Opublikowano

zobaczymy czy prawdopodobnie bedzie prezka bo juz mieliscie go odpalic tydzien czy  2 tyg temu w piatek mieliscie dodac doungeony i biola a tu dupa

Kazdy z nas posiada zycie prywatne tak jak i sprawy prywatne.

 

Serwer jest testowany. Przypominam ze mpc padalo caly tydzien

 

Ponawiam prozbe o zamkniecie tematu

54010287442563618639.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...